• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/inhisarbelediye.baskanligi?epa=SEARCH_BOX
  • https://www.instagram.com/inhisarbelediyesi

Bize Ulaşın


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

CİHAT KARAKURT (15/05/2021 17:38)
Konu : iş başvurusu hakkında bilgi almak ısterım
Mesaj : ERZURUM ATATÜRK ÜNİV ADALET AÖF AÇIKÖĞRETİM FAK ÖNLISANS MEZUNUYUM 2020 İŞ BAKIYORUM YAŞIM 35 ASKERLİĞİMİ YAPTIM BEKARIM ERZURUM DA OTURMAKTAYIM AİLEMLE YAŞIYORUM BABAM ÖĞRETMEN MEMUR BELEDİYENIZDE BÜRO HIZMET ALANINDA ÇALIŞMAK ISTERİM BÜRO EVRAK BİLGİSAYAR İŞLERİNDE ALIMINIZ VARMIDIR İŞ TECRÜBELERİM VAR KURS BİTİRME SERTİFİKALARIM VAR MEB ONAYLI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ONAYLI HALKEĞİTİM MERKEZİ ONAYLI VB RESMI KURUM SERTİFİKA BELGELERİM VAR KENDİMİ GELİŞTİRMEYİ SEVERİM UZUN VADELİ SÜREKLİ SİGORTALI İŞ BAKMAKTAYIM TEŞEKKURLER DİLERİM YAZARSANIZ BİLGİLENDİRİRSENIZ SEVINIRIM BENİ BU KONUDA
Bimpeks Matbaacılık (09/11/2020 13:27)
Konu : Termal Rulo Alımı
Mesaj : Satınalma Yetkilisinin Dikkatine;

İzmir Bimpeks Matbaacılık olarak 30 yıldır matbaa sektöründe hizmet vermekteyiz.
Baskılı veya baskısız tüm Termal rulo ( ATM Rulo, Yazarkasa Rulosu, Pos Rulosu, El Terminali Rulosu )
ve sürekli form ihtiyaçlarınızı yüksek üretim kapasitesi ile karşılayabiliriz.
Türkiye çapında tüm Elektrik, Su ve Doğalgaz firmaları ile çalışıyoruz.
Çalışmış olduğumuz Kurum , Kuruluş ve Firmaları referanslarımızdan bulabilirsiniz.
Bimpeks Matbaacılık olarak Türkiye’deki birkaç TSE Belgeli üreticiden biriyiz.

Geri dönüşlerinizi bekler,

İyi Çalışmalar Dileriz.…


Bimpeks Matbaacılık Ambalaj Kağıt San.ve Tic. Ltd. Şti
İTOB OSB 10031 SOKAK NO:10 MENDERES- İZMİR
0(530) 640 90 60 - 232 (4226586) Faks : 0 232 422 68 83
www.bimpeks.com
ismail ayaz (21/07/2020 13:44)
Konu : inhisar şelalesi
Mesaj : doğma büyüme eskişehirliyim. güzel bir şelaleniz olduğunu yeni öğrendim. bölgeniz için çok güzel bir doğa harikası, 44 yasındayım ve yeni öğrendiğime göre çokta tanıtımını iyi yapmadığınızı düşünüyorum. öğrendiğimin ertesi günü hemen yola çıkıp bu doğa harikasını görmek istedim. çalkara köyü tarafından geldimde kocaeli ve bursa plakalı arabaları gördüm ve sizin adınıza sevindim. yanımda otizm hastası oğlumda vardı. şelale vadini dibinde olduğu için oğlum kilosu ve hastalığının verdiği güvensizlik nedeniyle inemedi ve ben sadece inebildim. zorlu bir iniş gerçekten. gerçekten engelli yaşlı ve kadınlar iniş yolundan dolayı bu güzellikten mahrum kalacaklar. sizden ricam, belediye gibi bir imkanınız var , muhtarlık değilsiniz sonuçta. buraya rahat inebilmek için bir merdiven yapsanız . dünyanın bir çok yerinde örnekleri var. hatta daha büyükleri de var. sonrada tanıtım. ama önce merdiven şart. hanımlarında ilgisini çekeceğinize eminim. son olarak buraya merdiven yapamıyorsanız orda durmanıza gerek yok. muhtarlığa dönün. saygılarımla.
HATİCE GÜL ÖNDİKMEN (10/06/2020 10:45)
Konu : sel nedeniyle sokak kullanılamıyor
Mesaj : Öncelik hayırlı günler diliyorum ben Tarpak köyü sakinlerinden YUSUF GÜL '' kızıyım babam 84 yasında kendisi gelemediğinden ve bende çalıştıgımdan bizzat gelemiyorum bu nedenle mesaj yoluyla iletişim kuruyorum. babamın otorduğu evin sokağı sel nedeniyle kullanılamaz halde gerekli çalışamaların
yaptırılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla arz ederim
orhan turgut (06/06/2020 12:41)
Konu : genel
Mesaj : SELAMUN ALEYKUM SAYIN mehmet kepez başkanım SAADET PARTİSİ BURSA OSMANGAZİ İLÇE YÖN KUR ÜYESİ MAHALLİ İDARELER BAŞKANI SEVGİLİ BAŞKANIM akkum köyü cami imamı düyüm cemiyeti münasebeti ile ziyaretimiz oldu çünki imamınız bizim inşaallah damadımız olacak bizde 01/06/2020 tarihinde ceyizibizi, getirdik bizlerde elimizden gewldiyi kadar imamevinin düzeninde yardımcı olmayaçalıştıkan eve girişte mermerlerin düzensiz gelişi güzel konması ve bizim de hazırlıksız gelmemiz ev girişini güzel bir görüntü veremedik sayın başkanın bir hekiple evgirişini bilir kişi ile yapılırsa haynı zamanda kapı üstündeki sarkıtmalı elden geçirilirse çok memnunkalacayız sizinde köyünüzün imamına bir düğün ediyesi olur saygılarımla BAŞKANIM
Yavuz Can ÇİÇEK (22/04/2020 16:06)
Konu : Atık Su Gideri Hakkında
Mesaj : Güner Orbay Mah. Ağa Sokak No: 7 de bulunan evimize komşumuz olan Güner Orbay Mah. Ağa Sokak No: 9 evinin atık su kokusu gelmektedir. Gideri bahçesine akmakta, kokusu evimizin içine girmekte ve yaz aylarında sinek toplamaktadır. Gerekli kanalizasyon çalışmalarının yaptırılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.
Ali Yılmaz (13/04/2020 04:35)
Konu : Güneş Enerjisi Santrali
Mesaj : Merhabalar,
Ben Yıldız Teknik Üniversitesinde elektrik mühendisliği okuyan bir öğrenciyim. Belediyenizin kurmuş olduğu güneş enerji santralini çok beğendim ve proje ödevimde yol gösterici olması sizlerden projeniz hakkında daha fazla teknik bilgi alabilir miyim?
NİYAZİ KARACA (17/10/2019 14:37)
Konu : NAR FESTİVALİ
Mesaj : Nar festivali hakkında bilgi edinmek amacıyla sitenizi ziyaret etmek istedim. Ancak üye olmadan bunun mümkün olmayacağını gördüm, yanılıyor olabilir miyim bilmiyorum. Sanırım vize kaldırılırsa ilçenizi daha iyi tanıtma imkanını yakalamış olursunuz diye düşünüyorum. Saygılar.
Azize Birol (31/01/2019 10:28)
Konu : Doğa dostu ürünler
Mesaj : Firmamız % 100 saf pamuklu kumaştan alışveriş çantaları,un,şeker ve kuru bakliyat çuvalları üretip yurt genelinde hizmet vermektedir.Firmaların talepleri doğrultusunda hareket edip istedikleri boyda ve ebatta üretim yapmaktadır ürünlerimiz geri dönüşümlü olup insanlara ve doğaya karşı duyarlı olmayı kendilerine ilke edinmişlerdir.
Saygılarımızla
HAS BİROL TEKSTİL
0 541 448 70 98
mehmet (11/06/2018 00:21)
Konu : emlak vergi degeri
Mesaj : koyunlu koyu arsa birim degeri m2 fiyati ne kadar oldugunu ögrenmek istiyorum
ibrahim bulut (30/05/2018 09:54)
Konu : emlak vergisi odeme
Mesaj : merhaba. emlak vergisini internet sayfanızdan ödeyebilir miyim, nasıl yaparım. yardım lütfen
Tuğçe YİĞİT (09/02/2018 15:16)
Konu : tez-nar
Mesaj : Üniversite öğrencisiyim,İnhisar narı ile ilgili tez hazırlama gibi bir düşüncem var.Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? Özellikle ekim zamanı,yetişme süresi ve hasat zamanı ile ilgili bilgileri belirtir misiniz? Teşekkürler.
"SİTEMİZDE MEVCUTTUR"
Editör Notu
Selami Bakkal (09/02/2018 00:22)
Konu : HARMANKÖY YIKIM TEBLİĞATI
Mesaj : İstanbulda iakamet etmekteğim aldığım tebliğat hk ve yıkım için belediyenizden ne gibi bir yardım alabiliriz.1 ay gibi bir müddette ne yapılabilinir ki tebliğatınız yardımcı olmak yerine kişileri ve mirasçılara yardım niyetinde değil cezalandırma niyetinde gözlelmlemekteyim.yarmınız için gereginin yapılması konusunda bilği edinmek istemekteyim.saygılarımla
"Siz yanlış yere sorununuzu ilettiniz. Harmanköy ile Özel idare ilgilenmekte. Saygılar"
Editör Notu
MEHMET AVCU (23/01/2017 00:39)
Konu : AÇIKTAN ATAMA HK.
Mesaj : BAŞKANIM;
Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde 28.04.2008 tarihinden buyana 3269 sayılı Uzman Erbaş kanunu çerçevesinde görev yapmakta iken, 31.12.2016 tarihinde kendi isteğimle görevimden ayrıldım.

Uzman Çavuş olarak görev yaptığım 8 yıl 7 aylık süre içerisinde hakkımda yürütülmüş hiçbir hukuki ve adli vaka yoktur.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 92.Maddesinin 2. Fıkrasında belirtilen kanun ve hükümler çerçevesinde kurumunuzda durumuma uygun münhal bir kadroya açıktan atanmak istiyorum.

Kurumunuza yaptığım açıktan atama ile ilgili olumlu yada olumsuz başvuru cevabımın e-posta adresime gönderilmesini arz ederim.21.01.2017

KİMLİK BİLGİLERİ:16870159120 T.C. NOLU, Fadime ve İsrafil Oğlu, 21.12.1985 Adana Doğumlu, Adana Çukurova Söğütlü Mah/Köyü Nüfusuna Kayıtlı, Evli ve 2 Çocuk Babası
TELEFON:0506 863 98 15
E-POSTA:avca1985@hotmail.com
İŞ TECRÜBESİ :Maltepe Askeri Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü İnfaz Kalemi (0216 376 35 43
Mesut (11/10/2016 08:05)
Konu : Çevre temizliği
Mesaj : Çevre olarak tanımladığımız şey aslında hepimizin yaşamını sürdürdüğü büyük bir sistemdir. Ve bu sistemin içerisinde hava, su, toprak ve daha birçok unsur bulunmaktadır. Hepimiz bu kaynaklardan faydalanarak hayatımızı sürdürmekteyiz ve bizimle beraber hayvanlar ve bitkilerde bu kaynaklardan yararlanırlar.
Bu nedenle doğada yalnız olduğumuzu unutmadan, diğer canlılarında haklarını gözeterek doğayı ve çevremizi sürekli temiz tutmak zorundayız. Çünkü çevrenin kirlenmesinin tek sebebi insanoğlunun düşüncesizliğidir.
Bu nedenle insanların bilinçlendirilmesi ve doğaya daha fazla sahip çıkması gerekmektedir. Aksi taktirde sadece insanların değil bütün canlıların yaşamı tehlike altına girecektir.Bu sebeple Samrı köyünün etrafındaki çöp birikintilerini köyümüzün müsait bir yerinde çöp konteynerlerine, köylümüzün atmasını sağlayıp, belirli günlerde belediye araçlarının bunları toplamasını rica ederim.
"BİLECİK BÜYÜK ŞEHİR OLMADIĞI ve KÖYLERİN TEMİZLİKLERİNİ MUHTAR VE HEYETİ YAPTIĞINI AYRICA BİLECİK' E MÜRACAT ETMENİZ DURUMUNDA KATI ATIKLARINIZ ŞİRKET TARAFINDAN TON BAŞINA 70 TL DAN TOPLANABİLİR SAYGILAR "
Editör Notu
FATİH SAYIN (16/07/2016 20:58)
Konu : EZAN VE SALANIN ENGELLENBMESİ
Mesaj : MİLLET İRADESİNİNE SALDIRI DÜZENLENMESİNİN AYNI GÜNÜNDE MİLLETE DUYURU VE BELADAN KURTULMA İÇİN OKUNAN EZAN VE SALANIN ENGELLENMESİ ANCAK VE ANCAK İSLAM DÜŞMANI VE VATAN HAİNLERİNE YAKIŞIR BİR DURUMDUR,EGEMENLİĞİN KAYITSIZ VE ŞARTSIZ MİLLETİN OLDUĞU BİR ÜLKEDE BÖYLEBİR ENGELLEMEDE BULUNMAK VE HATTA BÖYLEBİR ZAMANDA ENGELLEME YAPMAK DARBEYE SAHİP ÇIKMAKTIR BÖLGE SAVCILARINI GÖREVE DAVET EDER VE BU ŞAHIS HAKKINDA SUÇ DUYURUNDA BULUNUYORUM.
Bilecikli (16/07/2016 20:19)
Konu : Ezan okunmasını engellemek
Mesaj : Dün ezanı Şerif''''in okunmasını yasaklayan zihniyet bugün inhisarda üstelik belediye Başkan''''ı olarak görev yaptığınız ilçede alçakça
Tarafınızdan fiili olarak hortlattınız..ezanın okunmasına mani olduğunuz bu olayı nefretle
Kınıyoruz..ve bunun hesabınıda yargı önünde
Vereceksiniz... Ve buradan ezan okunmasına
Mani olan engel olan şahsınız Hakkı''''nda suç duyurusunda bulunduğumuzu beyan ediyoruz....
Vtndş (16/07/2016 03:57)
Konu : Saldırı
Mesaj : Camiye ve cami görevlilerine belediye Başkan''ı
Tarafından yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum.
Ayrıca suç duyurusunda bulunuyorum
Feyzullah AKTAŞ (27/04/2016 09:47)
Konu : EK KARŞILIKLAR
Mesaj : Merhaba,
Sosyal Güvenlik Kurumu Ek karşılık tahakkukları ile ilgili Mali Hizmetler veya Muhasebe Biriminizce aşağıdaki iletişim numarasının aranmasını önemle rica ederiz.

Feyzullah AKTAŞ
SGK Strateji Geliştirme Başkanlığı
Şube Müdürü
0312 207 85 63
Yalçın TEDİK (11/01/2016 23:38)
Konu : Ev yıkımı ve hafriyat
Mesaj : Yapılan işlem sonucunun masraf bedelini açıklayıcı ve detaylı bilgilerle tarafıma mail ve telefonla bildirilmesini rica ederim GSM 0 546 821 7979
 1 
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret208162
Hava Durumu